Kontakta oss

Hitta kontaktuppgifter till din handläggare eller lämna intresse-anmälan för att jobba hos oss

Visa:   Läkare    Ekonomi    Utbildning

Hos Lisa hittar ni en spontan och positiv person som gärna spenderar sin fritid på träning och hälsa!

Sams Roy

Lisa Lindgren

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 35
lisa.l@colligo.se

Verksamhets­ansvarig
Tel 08-408 814 35
Epost lisa.lindgren

Hos Mikael hittar ni en go och glad person som gärna spenderar sin fritid hos nära och kära i hemstaden Arboga när tillfälle ges!

Sams Roy

Mikael Ivarsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
mikael.i@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 34
Epost: mikael.i

Ludwig tycker mycket om att mingla runt med människor, och han spelar gärna squash på fritiden!

Sams Roy

Ludwig Jernberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
ludwig.j@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 20
Epost ludwig.j

Jennelie är kontorets djurvän som älskar planering! När hon inte är på kontoret tycker hon om att upptäcka nya restauranger med vänner.

Sams Roy

Jennelie Lodin

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
jennelie.l@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 08
Epost jennelie.l

Magdalena är en härlig skåning med rötterna i Malmö! Hos henne hittar ni en person som alltid har nära till skratt.

Sams Roy

Magdalena Winell

Kund- och konsultansvarig
(Föräldraledig)

Kund- och konsultansvarig
(Föräldraledig)

Felicia älskar att testa nya restauranger och att äta- & laga god mat! Hade Felicia fått bestämma så hade livet varit en musikal.

Sams Roy

Felicia Heller

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
felicia.h@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 02
Epost felicia.h

Elis är en påhittig, rolig och fyndig person! Hans största intressen ligger i att spela fotboll, laga mat och renovera motorer.

Sams Roy

Elis Borg

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
elis.b@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 13
Epost elis.b

Hos Izabelle hittar ni en härlig person med Värmländska rötter! Hennes största intressen ligger i att resa och att äta god mat.

Sams Roy

Izabelle Augustsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
izabelle.a@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 18
Epost izabelle.a

Johanna är en glad person från västkusten som alltid har nära till skratt! På sin fritid tycker hon om att baka, allt från kanelbullar och macarons till focaccia.

Sams Roy

Johanna Malm

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 11
johanna.m@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 11
Epost: johanna.m

Anna är en hundtokig och social person som gillar att träffa nya människor! På fritiden uppskattar hon löpträning och resor.

Sams Roy

Anna Allert

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 42
anna.a@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 42
Epost anna.a

Elin är en glad smålänning! På fritiden gillar hon att lägga tid på att umgås med djur, och att laga/äta mat.

Sams Roy

Elin Tapper

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 09
elin.t@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 09
Epost elin.t

Ebba är en lugn person som gärna går ett extra steg för att göra folk glada. När hon inte är på kontoret älskar hon att testa nya roliga recept – gärna med vänner och familj.

Sams Roy

Ebba mademyr

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 656 72
ebba.m@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 656 72
Epost ebba.m

Martin är en social och glad kille med rötter ifrån Dalarnas djupa skogar. Han gillar att sjunga, ta långpromenader och laga god mat ihop med familj & vänner!

Sams Roy

Martin larsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 656 73
martin.l@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 656 73
Epost martin.l

Jamina är en stockholmstjej med mycket energi. Hon förespråkar och uppskattar mångkultur både när det kommer till människor och mat!

Sams Roy

Jamina Alami

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 654 20
jamina.a@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 654 20
Epost jamina.a

Gustav är en lättsam gotlänning som gärna beger sig ut på långa cykelturer när han är ledig.

Sams Roy

Gustav Lyttkens

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-501 213 87
gustav.l@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-501 213 87
Epost gustav.l

Agnes är en glad tjej med humor som älskar att unna sig livets goda! Fritiden spenderar hon gärna i naturen med sina nära och kära.

Sams Roy

Agnes Andersson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08 408 814 05
agnes.a@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08 408 814 05
Epost agnes.a

Sams Roy

Alicia Olsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27 
alicia.o@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-408 814 27
Epost: alicia.o

Elin Kronosjö

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-501 085 23
elin.k@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-50108523
Epost elin.k

Adam har en enorm passion för att äta god mat, resa och spendera sin fritid med vänner. Hans mål är att resa jorden runt innan han blir pensionär

Sams Roy

Adam Moalem

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-501 184 91
adam.a@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-501 184 91
Epost adam.m

Våra handläggare för Läkare

Varmt välkommen att kontakta någon utav våra handläggare för läkare. Är du osäker på vem du ska kontakta? Maila dr@colligo.se eller ring vår växel på 08-408 814 00 så ser vi till att du hamnar rätt.

Visa:   SSK/USK    Ekonomi

Hos Pontus hittar ni en glad person med en norrländsk humor av rang! Han spenderar gärna sin fritid på gymmet.

Sams Roy

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligo.se

Verksamhets-​ansvarig
Tel 08-408 814 30
Epost pontus.i

Patrik har ett intresse för musik och spenderar mycket tid med att lyssna på nya talanger på youtube! Han är en fena på allt som har med IT och teknik att göra.

Sams Roy

Patrik Koluman

Kund- och konsultansvarig
Tel 070-924 19 39
patrik.k@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 070-924 19 39
Epost patrik.k

Linnea är vårt Kolmårdstroll med en brinnande passion för Östergötlands alla hörn. Vill du ha semestertips är Linnea din guide!

Sams Roy

LINNEA ERIKSSON

Kund- och konsultansvarig
Tel 072-601 43 30 
linnea.e@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 072-601 43 30
Epost linnea.e

Magdalena gillar att skratta, skämta och bjuder mer än gärna på sig själv! Hon spenderar även mycket tid på att laga och äta god mat med sina vänner.

Sams Roy

Magdalena Fevgidis

Kund- och konsultansvarig
Tel 073-626 48 22
magdalena.f@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 073-626 48 22
Epost magdalena.f

Viktor är på 2,05m kontorets främsta hyllplockare. Innan Colligo gjorde han karriär inom handboll på hög nivå.

Sams Roy

Viktor Lundberg

Kund- och konsultansvarig
Tel 079-585 82 79
viktor.l@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 079-585 82 79
Epost: viktor.l

William är en lättsam kille som sällan blir upprörd, han är också lite av en spelnörd

Sams Roy

William Wördner

Kund- och konsultansvarig
Tel 079-585 82 85
william.w@colligo.se

Kund- och konsultansvarig
Tel 079-585 82 85
Epost william.w

Administration och ekonomi

Varmt välkommen att kontakta någon utav våra handläggare för ekonomi och administration. Är du osäker på vem du ska kontakta? Maila ekonomi@colligo.se

Visa:  SSK/USK    Läkare 

Kabir är en person som tycker mycket om olika typer av frågesporter! Ett av hans absolut största intressen är sina akvariefiskar.

Sams Roy

Kabir Khan

Petter är vår expert på siffror och en person som kan lite om allt! Han har många intressen, men sömn är inte ett av dem.

Sams Roy

Petter Svensson

Ekonomichef
Tel 08-408 814 28
Epost petter.s

Lovisa är en ständig väderoptimist och den enda på kontoret som jublar när det snöar! När hon inte är på kontoret befinner hon sig gärna i skidbacken.

Sams Roy

Lovisa Olsvik

Ekonomiassistent
Tel 08-408 814 38
Epost lovisa.a

Sams Roy

marie åhlen

Bemanningassistent
Tel 08-408 814 16
Epost bemanningsassistent

Colligo utbildning / Colligo Academy

Varmt välkommen att kontakta någon av oss när det gäller våra utbildningar och Colligo Academy. 

Hos Pontus hittar ni en glad person med en norrländsk humor av rang! Han spenderar gärna sin fritid på gymmet.

Sams Roy

Pontus Isaksson

Verksamhetsansvarig
Tel 08-408 814 30
pontus.i@colligo.se

Verksamhets-ansvarig
Tel 08-408 814 30
Epost pontus.i

Jennelie är kontorets djurvän som älskar planering! När hon inte är på kontoret tycker hon om att upptäcka nya restauranger med vänner.

Sams Roy

Jennelie Lodin

HLR-ansvarig
Tel 08-408 814 08
Epost jennelie.l

Hos Oskar hittar ni en glad och lojal person som uppskattar löpträning i alla dess former! Han är kontorets sportfantast.

Sams Roy

Oskar Hallinder

Kundansvarig
Tel 08-408 814 07
Epost oskar.h

Martin är en social och glad kille med rötter ifrån Dalarnas djupa skogar. Han gillar att sjunga, ta långpromenader och laga god mat ihop med familj & vänner!

Sams Roy

Martin larsson

Kund- och konsultansvarig
Tel 08-400 656 73
Epost martin.l

Scroll to Top

Kontakta oss idag

Fyll i dina kontakt uppgifter så ringer en handläggare upp dig.
(Att fylla i hur och när du vill jobba är frivilligt.)